آبگرفتگی نمایشگاه فرهنگی عطر سیب رفع شد

814419072_45917

شهروندان تهرانی در ششمین روز برگزاری نمایشگاه عطر سیب که به محل این نمایشگاه آمده بودند ، در پی بارش شدید باران شاهد آبگرفتگی شدید معابر این نمایشگاه بودند.

شدت باران به حدی بود که بازدید کنندگان از این نمایشگاه را مجبور کرد به غرفه های نمایشگاه پناه آورند. هرچند بارش شدید باران مشکلاتی در سطح نمایشگاه به وجود آورد اما در عین حال سبب رونق کسب صنوف حاضر در غرفه ها نیز شد.

مجید استواری مدیرعامل هاتف شهر در این باره توضیح داد: عصر جمعه ۱۷ مهر ۹۴، رگبار ناگهانی و شدید پاییزی در بوستان ولایت، محل برگزاری سیزدهمین نمایشگاه عطر سیب، غرفه‌های محل برگزاری نمایشگاه را با آبگرفتگی مواجه کرد . اما با همراهی مردم و نیروهای خدماتی موسسه هاتف شهر و اقدام به موقع آتش‌نشانی منطقه ۱۹ شهرداری تهران مستقر در بوستان ولایت ، رفع آبگرفتگی به سرعت انجام شد.

مدیر اجرایی سیزدهمین نمایشگاه بزرگ فرهنگی عطر سیب افزود: بارش شدید باران برای دقایقی روند فعالیت بخش‌های نمایشگاه عطر سیب را متوقف کرد و باعث شد بازدیدکنندگان به زیر سقف چادرهای برپا شده پناه بیاورند، اما با توجه به آمادگی های قبلی و تجربه تیم اجرایی مستقر در محل نمایشگاه، با حضور به موقع نیروهای هاتف شهر و همراهی مردم مشکل آبگرفتگی که در بخش‌هایی از غرفه‌ها مشاهده شد به سرعت رفع شد.

استواری توضیح داد: بلافاصله پس از شدت گرفتن باران با آتش نشانی منطقه ۱۹ هماهنگی های لازم را انجام دادیم و کار رفع آب گرفتگی خیلی زود توسط نیروهای هاتف شهر و آتش نشانی انجام شد و خوشبختانه بدون هیچ مشکل خاصی پس از پایان بارندگی نمایشگاه روال معمول خود را پی گرفت.

او گفت: البته مراسم سمنوپزان نمایشگاه عطر سیب که به سنتی هر ساله این نمایشگاه تبدیل شده است، حتی در اوج باران نیز ادامه داشت . ضمن این که تعدادی از مردم نیزداخل غرفه های فروش همچنان مشغول بازدید از بخش های مختلف نمایشگاهی بودند ودر ارائه خدمات به نمایشگاه اختلالی ایجاد نشد.

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ فرهنگی عطر سیب که با حضور شهردار تهران افتتاح شد، از ١٢ تا ٢٢ مهر ماه ١٣٩۴ از سوی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در محل بوستان بزرگ ولایت با حضور طیف گسترده ای از تولید کنندگان و توزیع کنندگان اصلی در زیر گروه‌های اقلام فرهنگی و تبلیغی، مواد غذایی، محصولات برقی و الکترونیکی، تجهیزات صوتی و تجهیزات آشپزخانه‌ای مورد نیاز هیأت‌ها، حسینیه‌ها، مساجد و کانون‌های مذهبی برپا شده و حضور عموم مردم در این نمایشگاه، آزاد است. این نمایشگاه هرروزه از ساعت ۹ الی ۱۹ آماده پذیرایی و ارائه خدمات به هیئات‌ مذهبی اعم از هیأت‌های دانشجویی و دانش‌آموزی و محلات و عموم بازدید کنندگان است.


پاسخ دهید

دیدگاه شما

تویتر خوشمزه فیس بوک دیگ StumbleUpon بوز تکنوراتی