اخلاص عوامل اجرایی ویژگی شاخص عطرسیب دوازدهم

004

به گزارش روابط عمومی دوازدهمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله توانا، رئیس دفتر  معاونت حوزوی دفتر مقام معظم رهبری، ویژگی شاخص و منحصر بفرد عطرسیب دوازدهم را اخلاص عوامل اجرایی نمایشگاه دانست و گفت: دست اندر کاران برپایی نمایشگاه از آغاز برپایی بطور شبانه روزی مشغول خدمت رسانی به عاشقان اباعبدالله بودند.

ایشان فضای حاکم  بر نمایشگاه را تجلی کننده کربلا و فضای بین الحرمین دانست.

وی ادامه  داد: سیاهی ، مداح ، منبری هرچیزی که آثار حزن برای امام حسین(ع) دارد اگر ولی  و امام  امروز را به ما نشان ندهد خطا رفته و باز زیر بیرق عمر سعد رفتن است. امروز ولی فقیه و رهبر معظم انقلاب، نعمت بزرگ شیعیان و جهان اسلام است.

رئیس دفتر حوزه معاونت حوزوی دفتر مقام معظم رهبری باتوجه به نقش محوری ایران در منطقه بیان کرد: ایران ایستاد، سوریه باید بایستد، اگر سوریه را از دست می دادیم یقینأ عراق ، لبنان و حزب الله نیز از دست می رفت. با شیطنت هایی که ترکیه انجام می دهد و آل سعود در زمینه نفتی و وهابیت و داعش و سایر جنایاتی که در دیگر کشورها انجام می شود اقتدار جمهوری اسلامی به این عمود خیمه شیعه و ولایت است و اگر این پرچم و سیاهی ما را به تبعیت از ولی فقیه نکشاند و بصیرت ایشان را به ما نشان ندهد بنظر بنده به بیراهه رفته ایم.

وی تصریح کرد: مسئولان نمایشگاه و دست اندرکاران اجرایی بسیار توجه داشته باشند که خدا نکرده زیر پرچم نااهلان سینه نزنیم و زیر بیرق آن ها نرویم و همان امام حسینی خالص بمانیم.

atre-sib.ir


پاسخ دهید

دیدگاه شما

تویتر خوشمزه فیس بوک دیگ StumbleUpon بوز تکنوراتی