انعکاس گسترده اخبار نمایشگاه عطر سیب در رسانه های دیداری و شنیداری

در آستانه فرارسیدن ایام عزاداری ماه محرم دوازدهمین نمایشگاه فرهنگی عطرسیب از بیست و پنجم مهر بارویکرد فرهنگی و تامین اقلام مورد نیاز هیئت ها و مردم، طبق روال سال های گذشته برگزار شد.

امسال برای اولین بار نمایشگاه یک روز پیش از افتتاح رسمی بصورت آزمایشی دایر و در روز بیست و ششم مهر بصورت رسمی با حضور شهردار تهران، اعضای شورای شهر و مدیران شهری افتتاح و از همان بدو مورد توجه رسانه های دیداری، شنیداری و مکتوب قرار گرفته و اخبار آن بطور گسترده برای اطلاع رسانی منتشر شده است.

علاوه بر مراجعه آحاد مردم به این نمایشگاه ، حضور نمایندگان رسانه های مختلف برای تهیه و انعکاس اخبار و رویدادهای نمایشگاه نیز قابل توجه بوده است.

برهمین اساس تا کنون نمایندگانی از رسانه های دیداری و شنیداری چون واحدمرکزی خبر، شبکه های خبری العالم، الکوثر، بازار، خبر، بخش های خبری ۱۹، ۲۰:۳۰، خبر تهران، رادیو جوان، رادیو گفتگو، رادیو قرآن، رادیو نوا و رادیو ایران با حضور در محل نمایشگاه، اخبار و فضای آن را انعکاس داده اند.

همچنین اخبار نمایشگاه بازخورد خوبی در رسانه های مکتوب و خبرگزاری هایی همچون مهر، فارس، ایسنا، تسنیم، شبستان و غیره داشته است.

گفتنی است اطلاع رسانی مستمر بصورت زیرنویس در شبکه های مختلف تلوزیونی نیز در ایام برگزاری نمایشگاه  صورت گرفته است.

atre-sib.ir


پاسخ دهید

دیدگاه شما

تویتر خوشمزه فیس بوک دیگ StumbleUpon بوز تکنوراتی