تخفیف تا ۳۵ درصدی در نمایشگاه فرهنگی «عطر سیب»

بنا به اعلام مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران، اقلام و محصولات سیزدهمین نمایشگاه بزرگ فرهنگی «عطر سیب»، با تخفیف تا ۳۵ درصدی ارائه می شود.

به گزارش ستاد خبری سیزدهمین نمایشگاه فرهنگی «عطر سیب»، عبادالله رمضانی مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران و رئیس ستاد «عطر سیب» با بیان اینکه، پاسداشت قیام سرور و سالار شهیدان و تقویت مناسبات مربوط به این قیام هدایتگر و نورانی، یک وظیفه است، گفت: برگزاری نمایشگاه های کاربردی در مسیر خدمت به عاشقان سیدالشهداء(ع)، نقش موثری در تقویت سبک زندگی اسلامی ایرانی خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه نمایشگاه فرهنگی «عطر سیب»، حمایت از تولید ملی با کیفیت و دارای استاندارد را در عرصه فعالیت های فرهنگی و عاشورایی ماه محرم در دستور کار خود قرار داده است، گفت: نمایشگاه عطر سیب در راستای کمک به تجهیز هیات ها برگزار می شود اما از سال گذشته، عموم شهروندان و مردم عزیز هم برای برپایی نذورات خود امکان خرید از این نمایشگاه را پیدا کرده اند.

وی با اشاره به اینکه حضور در این نمایشگاه و بهرمندی از آن برای عموم شهروندان آزاد است، افزود: در سیزدهمین دوره برگزاری نمایشگاه فرهنگی عطر سیب، فروشگاه شهروند و سازمان میادین میوه و تره بار هم در راستای خدمت به شهروندان عزیز و هیئت های مذهبی با تمام قوا و حداقل قیمت، حضور دارند.

رمضانی اظهار داشت: در نمایشگاه سیزدهم عطر سیب، منتخبین صنوف، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان، محصولات و اقلام خود را با تخفیفاتی بین ۱۵ تا ۳۵ درصدی ارائه خواهند کرد.

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران تاکید کرد: در ایام برگزاری نمایشگاه، ماموران و ناظران بهداشتی، صنفی و تعزیراتی هم حضور خواهند داشت.

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ فرهنگی عطر سیب از ١٢ تا ٢٢ مهر ماه ١٣٩۴ از سوی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در محل بوستان بزرگ ولایت با حضور طیف گسترده ای از تولید کنندگان و توزیع کنندگان اصلی در زیر گروه‌های اقلام فرهنگی و تبلیغی، مواد غذایی، محصولات برقی و الکترونیکی، تجهیزات صوتی و تجهیزات آشپزخانه‌ای مورد نیاز هیأت‌ها، حسینیه‌ها، مساجد و کانون‌های مذهبی برپا می‌شود و حضور عموم مردم در این نمایشگاه، آزاد است.

photo_2015-09-20_12-56-17


پاسخ دهید

دیدگاه شما

تویتر خوشمزه فیس بوک دیگ StumbleUpon بوز تکنوراتی