درباره نمایشگاه

تصویر ندارد

به گزارش دبیرخانه دوازدهمین نمایشگاه عطر سیب: حجت الاسلام میثم امرودی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در آستانه ورود به ماه محرم از برپایی نمایشگاه عطر سیب با هدف تجهیز هیئات، مساجد، کانون های مذهبی و حسینیه های شهرتهران خبر داد.

رئیس شورای سیاستگزاری نمایشگاه عطر سیب، هدف از برپایی این نمایشگاه را تقویت باور‌های آئینی و دینی و عمق بخشی به آگاهی دوستداران و تشنگان زلال معرفت اهل البیت علیهم السلام دانست و افزود: در نمایشگاه عطر سیبعلاوه بر توجه اصولی به رویکرد‌های فرهنگی و ارائه محتوای مناسب در جلسات مذهبی، خدمات مناسب و محصولات متنوع، با کیفیت و ارزان قیمت به تشکل‌های مذهبی به صورت متمرکز و در یک مکان ارائه می‌شود.

دوازدهمین نمایشگاه عطر سیب با وسعتی در حدود ۸ هزار مترمربع در بوستان بزرگ ولایت با حضور قریب به ۲۰۰ تولید کننده و توزیع کننده اصلی در زیر گروه‌های مواد غذایی، محصولات برق و الکترونیک، تجهیزات آشپزخانه‌ای و اقلام فرهنگی و تبلیغی مورد نیاز هیأت‌ها، حسینیه‌ها، مساجد و کانون‌های مذهبی از ۲۵ مهرماه لغایت ۳ آبان برپا می‌شود.

گفتنی است در سال گذشته حدود ۲۲۰۰۰ هیأت، تشکل مذهبی، مسجد و تکیه از نمایشگاه یازدهم عطر سیب بازدید و از مزایای ارائه شده استفاده کردند که بنا به گفته مسئولین اجرایی پیش بینی می‌شود این تعداد امسال به ۲۵۰۰۰ مرکز مذهبی ارتقاء یابد.

در این زمینه آقای رمضانی مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران و رئیس ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه عطر سیب با اشاره به اقدامات انجام شده در طول ماه های گذشته و هماهنگی های لازم با تولید کنندگان، توزیع کنندگان اصلی و سایر غرفه داران در زمینه برپایی هر چه بهتر نمایشگاه گفت: بازدید از دوازدهمین نمایشگاه عطر سیب برای عموم آزاد بوده و افراد عادی نیز می توانند همانند تشکل‌ها و هیئات مذهبی نسبت به تهیه ملزومات و مایحتاج نذورات و برنامه‌های مذهبی خود از این نمایشگاه باحداقل ۳۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده نسبت به قیمت های جاری اقدام نمایند.

ایشان افزود: ساعت کار نمایشگاه ۹ صبح تا ۱۸ بعد از ظهر بوده و پذیرش هیئات و تشکل های مذهبی تا ساعت ۱۶ می‌باشد.new111bank stand


پاسخ دهید

دیدگاه شما

تویتر خوشمزه فیس بوک دیگ StumbleUpon بوز تکنوراتی